Vino in universul masinilor de cusut!

Angajam

Asistent Manager

Trimite CV-ul tau pe adresa de mail

office@singerfr.ro
  • +40786456614
Numele Singer a fost si este sinonim cu masina de cusut. Spiritul practic si inovatia creativa care au caracterizat compania la inceputurile sale continua si astazi, deoarece dezvoltam produse pentru fiecare nivel. Am sarbatorit multe premiere, inclusiv prima masina in zig-zag din lume, primele masini electronice si acum producem cu mandrie cele mai avansate masini de cusut si de brodat casnice din lume.

Singer cauta sa-si extinda activitatea si prezenta in România ai cauta un asistent manager dedicat. Veti fi responsabil pentru preluarea clientilor din magazin si gestionarea comenzilor online. Veti gestiona stocul magazinului si veti pastra calda relatia cu clientii.
Ar trebui sa aveti abilitati excelente de comunicare si sa puteți ajuta clientii sa aiba o experienta placuta in magazinul nostru.

Sarcini si responsabilitati

Preluarea apelurilor telefonice de la clienti

Receptionarea marfurilor conform facturii

Pregatirea produselor pentru expedierea catre client

Aranjarea produselor pe raft

Verificarea periodica a stocului

Realizarea inventarului la sfarsitul lunii

Intocmirea documentelor specifice activitatii de vanzare

Relationare eficienta cu clientii

Candidatul ideal ar trebui sa aibă următoarele:

Studii medii

Experienta dovedita intr-o pozitie similara. Cunoasterea sectorului electrocasnicelor este esentiala.

Integritate de caracter, capacitate organizatorica, responsabilitate, initiativa

Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj

Compania ofera:

Pachet salarial competitiv in functie de calificarile candidatului

Lucrati într-un mediu de lucru dinamic si placut

Educatie si formare continua